JESTEŚMY NA RYNKU OD 1998 ROKU
FIRMA SOLID narzędzia
D
ystrybutor wysokiej jakości narzędzi skrawających. Doświadczony doradca technologii obróbki na terenie całej Polski. Obsługa przedsiębiorstw, instytutów, fabryk i Klientów indywidualnych z branży medycznej, lotniczej, samochodowej, hutniczej, przemysłu ciężkiego, obróbki form, jak również reklamowej.
D
ystrybutor wysokiej jakości narzędzi skrawających. Doświadczony doradca technologii obróbki na terenie całej Polski. Obsługujemy przedsiębiorstwa, instytuty, fabryki i Klientów indywidualnych z branży medycznej, lotniczej, samochodowej, hutniczej, przemysłu ciężkiego, obróbki form, jak również reklamowej.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Kendu oraz Nine9, autoryzowanym przedstawicielem PRECITOOL i szwedzkiej spółki Seco. Współpracujemy z japońską firmą OSG, ale również z mniejszymi dystrybutorami, których narzędzia odpowiadają nam jakościowo.
1
LATA NA RYNKU
1
TOP
SECO DYSTRYBUTOR
1
DOSTAWCÓW
1
STAŁYCH KLIENTÓW

SKLEP ESOLID-NARZEDZIA.PL

Zapraszamy na zakupy do sklepu online ESOLID-NARZEDZIA.PL wszystkich Klientów. Frezy skrawające to nasza specjalność, ale zgromadziliśmy tu również najczęściej sprzedawane i cenione inne narzędzia do obróbki skrawaniem. Dodatkowo zapraszamy też do działu NARZĘDZIA POMIAROWE, a także NARZĘDZIA NA PREZENT. Asortyment sklepu online jest sukcesywnie rozszerzany.

Jeśli podczas zakupów zabraknie tego, czego potrzebujecie – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zaproponujemy i sprawdzimy dostępność innych narzędzi u naszych dostawców. Tel: 22 609 20 22 / e-mail: sklep@esolid-narzedzia.pl

renomowani dostawcy

Bazując na naszej fachowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, przeprowadziliśmy setki analiz i testów, zanim zdecydowaliśmy się wybrać najlepszych dostawców. Zostali nimi hiszpańska firma Kendu oraz tajwański producent Nine9, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę. Zostaliśmy również autoryzowanym dystrybutorem niemieckiej firmy PRECITOOL i szwedzkiej spółki Seco. Współpracujemy z japońską firmą OSG, ale również z mniejszymi dystrybutorami, których narzędzia odpowiadają nam jakościowo.

unnamed (2)
Paweł Anacki
CNC Tolmet
Koordynator ds. Produkcji

Firma Solid Narzędzia jest najlepszym dostawcą z jakim współpracowaliśmy i do tej pory współpracujemy, pod względem jakości narzędzi oraz ich terminowych dostaw. Jak i doradztwa technicznego, co w dzisiejszych czasach jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na naszą jakość i zadowolenie klienta. Jesteśmy dumni, że mamy w swoim zapleczu taką firmę, która każdy powierzony temat rozpracowuje na 100% pod względem dobrania odpowiednich narzędzi i zaproponowania najlepszej technologii obróbki.

mapro
ROMAN MAKAREWICZ
Mapro Technology
Właściciel

Kupuję od firmy Solid Narzędzia różne narzędzia w zależności od tego, jaką pracę mam do wykonania. W ich ofercie są narzędzia różnych dostawców, ale dla mnie najważniejsze jest, że technologowie z tej firmy sprawdzają je wcześniej. Ostatnio przy obróbce bloków aluminiowych ich frezami i głowicami udało się skrócić czas obróbki jednego elementu o 15 minut! Krótko mówiąc, to jest partner, któremu zaufałem, i jestem zadowolony ze współpracy.

logo-spacellent
Krystian Woźniak
Spacellent Machining
właściciel

Współpraca z firmą Solid to nie tylko najbardziej wydajne narzędzie na rynku, ale również wsparcie technologiczne zespołu zawsze gotowego do podjęcia najtrudniejszych wyzwań. Firma Solid to zaufany partner w biznesie.

logo techniko
Zbigniew Kowalik
Techniko
Właściciel

Od wielu lat współpracujemy z Firmą SOLID NARZĘDZIA. Jest to jeden z najlepszych i godnych polecenia dostawców narzędzi w Polsce, zarówno pod względem jakości narzędzi jak również terminowości dostaw. Gwarantuje wsparcie technologiczne pod względem doboru odpowiednich narzędzi oraz technologii obróbki.

Firma SOLID NARZĘDZIA cechuje się doświadczeniem, indywidualnym podejściem i solidnością. Jest Firmą z którą współpraca to przyjemność.